zo. jun 16th, 2024

‘’Wij als vereniging zijn altijd al alert geweest op ons energieverbruik, maar niemand zag dit aankomen,’’ vertelt voorzitter Liena Gerth. ‘’De energieprijzen zijn zo gestegen dat wij nu al honderddertig euro meer moeten betalen ten opzichte van vorig jaar. Voor ondersteuning hebben wij overal aan de bel getrokken waar dat mogelijk is, maar met geen geluk. Helaas is daar niets aan te veranderen. Je moet positief blijven zeg ik altijd maar. Onze vereniging bestaat voornamelijk uit vrijwilligers die een steentje bij dragen.’’ 

Gerth is al zeventien jaar voorzitter en zessentwintig jaar lid van de vereniging. Maar een prijsstijging als dit heeft ze in lange tijd niet meer meegemaakt. Gerth bespaart op deze hoge kosten door het gas uit te zetten wanneer dat nodig is. Maar ook de hulp van de vrijwilligers bespaart de vereniging een heleboel kosten. ‘’De leden van de schietvereniging passen zich aan,’’ vertelt Gerth ‘’Onze leden klagen niet. Wij hebben veel vrijwilligers die klaar staan om te helpen. Wij hebben een eigen elektricien, schilder en een schoonmaakster. Dat scheelt ook kosten.’’ Gerth blijft positief door de leden en vrijwilligers. Hierdoor ziet ze geen treurige toekomst voor de schietvereniging.

link naar het originele bericht

https://www.internetbode.nl/regio/vlissingen/374025/sv-de-fles-blijft-positief-ondanks-hoge-energielasten

Door